Ogłoszenie

Forum nieaktywne.

...ale może kogoś zainteresuje autorski blog jego twórcy: http://powidokisolipsysty.blogspot.com/

O co tu chodzi, czyli jak wytłumaczyć niewytłumaczalne. Wejdź, jeśli chcesz głębiej poznać (propagandę) forum. Uwaga! Silnie uzależnia!

Użytkowników prosi się o codzienne klikanie w toplisty (kliknij tutaj, aby zagłosować na wszystkie).

Wstępny nabór na mistrza (mistrzów?) gry!

#181 2012-10-05 18:43:16

 Mortal One

Administrator | Krewny i znajomy Królisia

25527614
Zarejestrowany: 2011-08-31
Posty: 458
WWW

Re: Gildia Magów

Spojrzenie na dokument byłoby wielce nierozważne, atoli Twój mistrz nie wracał, a Ty mimowolnie zacząłeś rozróżniać poszczególne słowa. "...pełno Odszczepieńców...", "...Otton Ci pomoże", "...zajmij się tym..." i wreszcie: "uważaj na Twojego u...". Zaraz, zaraz... czy to ostatnie zdanie nie odnosiło się do Ciebie? Usłyszałeś wprawdzie kroki na schodach, ale była jeszcze szansa, że zdążysz...


Dura lex, sed lex.

Na imię mi Śmiertelnik, bo jest nas wielu.

Offline

 

#182 2012-10-07 15:47:28

Beric

Gracz

Zarejestrowany: 2012-09-09
Posty: 9

Re: Gildia Magów

"A niech mnie pies wychędoży!" Pomyślałem i ruszyłem w stronę biurka, na którym to leżał, ów pergamin. Nie podniosłem go nawet z lady. Po prostu szybkimi ruchami gałek ocznych zacząłem wertować każde słowo. Wszystko to zdawało się nad wyraz dziwne. Zdawałoby się, że czytam to mimo swojej woli, jednak myśl, że w tym piśmie było coś o mnie, nie dawało mi spokoju. Czytając szybko, nasłuchiwałem jednocześnie, czy kroki nie są już blisko drzwi. Gdy już skończyłem czytać, lub gdy do gabinetu wszedł mistrz, stanąłem tak jakby nigdy nic obok biurka, spoglądając na jakiś wybrany przez siebie punkt, na przykład na kryształowy żyrandol.

Offline

 

Copyright © 2012 Śmiertelna Opowieść

Reklama | Misja forum | Kontakt | Prawa autorskie | Współpraca | Inspiracje | Poprawność językowa | Prywatność | Administracja | PBF?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elf-bot.pun.pl www.ta-ra-rum-pum.pun.pl www.pivotwrestlingaction.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl www.reborn-clan.pun.pl