Ogłoszenie

Forum nieaktywne.

...ale może kogoś zainteresuje autorski blog jego twórcy: http://powidokisolipsysty.blogspot.com/

O co tu chodzi, czyli jak wytłumaczyć niewytłumaczalne. Wejdź, jeśli chcesz głębiej poznać (propagandę) forum. Uwaga! Silnie uzależnia!

Użytkowników prosi się o codzienne klikanie w toplisty (kliknij tutaj, aby zagłosować na wszystkie).

Wstępny nabór na mistrza (mistrzów?) gry!

O co tu chodzi?

Śmiertelna Opowieść jest forum czysto storytellingowym - nie uświadczycie tutaj liczb, turlania kostek ni liczenia punktów many. Nacisk stawiamy przede wszystkim na fabułę, którą postaramy się objaśnić już zaraz. Teraz pewnie zapytacie - po kiego grzyba widać tylko samą część fabularną? Cóż to - czyżby była Wam niemiła? Jeśli tak - nie martwcie się! Już po pierwszym logowaniu wszystkie działy z grą znikną, pojawi się zaś jedna jedyna kategoria, w której będziecie mogli stworzyć swego bohatera. Rozmawiać w niej będziecie z niejakim Wszechwiedzącym, którego znacie już być może z portalu forum.

Ale... któż to taki? W istocie - pisarz. A nawet, jak się sam wyraził, pisarz dziejów. Żyjący w USA, w roku 1975 (data nieprzypadkowa, jako że w tym czasie do kin trafia "Lot nad kukułczym gniazdem") twórca, który za bardzo wciągnął się w to, co tworzył. Czyli w uniwersum low fantasy, którego możecie spodziewać się na forum. To właśnie ono dosłownie... ożyło mu w głowie. My zaś wcielamy się w zmyśloną przezeń postać, która ową rzeczywistość zamieszkuje. Problemy się zaczęły, gdy ów pisarz-demiurg zaczął zapominać, jak w założeniu miał wyglądać jego świat. A że w założeniu miał być dobry, wraz z zapominaniem zaczęły działać siły zła. Ale skoro sam go stworzył, czemu nie może też sam go naprawić? Problem w tym, że stracił nad nim, a można by rzec - nad toczącą go chorobą, która przypomina zaawansowaną paranoję, całkowitą kontrolę. Na szczęście, może jeszcze kontaktować się z istotami w ich snach.

Tak oto - po wielu nieudanych próbach - zdołał wreszcie stworzyć Odszczepieńców. To oni na jego rozkaz przeciwdziałają siłom zła. O czym łatwo się przekonać, niekoniecznie rogatym i cuchnącym siarką. Problem w tym, że największe zło kryje w sobie sam człowiek... Czy staniesz do tej nierzadko bratobójczej walki i dołączysz do szaleństwa potężnego boga?

Jeśli tak - nie zapomnij sprawdzić PW po rejestracji!

Copyright © 2012 Śmiertelna Opowieść

Reklama | Misja forum | Kontakt | Prawa autorskie | Współpraca | Inspiracje | Poprawność językowa | Prywatność | Administracja | PBF?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
jakie głośniki do tył golfa 4 nudności w podeszłym wieku jak zrobic kwadrat z a4 co jesc przed treningiemem na mase kierownica sportowa t-horn